ZÁKLADNÍ ŠKOLA PROSPERITY

Seznam českých škol

ZÁKLADNÍ ŠKOLA PROSPERITY fotografie

ZÁKLADNÍ ŠKOLA PROSPERITY

  401x zobrazeno   Školní družina   Školní klub

ZÁKLADNÍ ŠKOLA PROSPERITY se nachází na adrese Václavské náměstí 33, Nová Ves I..

ZÁKLADNÍ ŠKOLA PROSPERITY přináší každý den něco nového a inspirativního, což je důležité na cestě k vzdělání a osobnímu rozvoji. Pro více informací můžete kontaktovat tuto školu na telefonním čísle 604 371 013 nebo přes e-mailovou adresu skola@zsprosperity.cz. Rovněž je možné navštívit školu na dni otevřených dveří, který je prováděn každoročně.

Informace o škole

IČO:05094518
Ulice a č.p.:Václavské náměstí 33
Město:Nová Ves I.
PSČ:28002
Kraj:Středočeský kraj

Kontaktní informace

Ředitel:Mgr. Tomáš Ort
Dat.schránka:udn3qs4
Telefon:604 371 013
E-mail:skola@zsprosperity.cz
Web:http://www.zsprosperity.cz

Popis školy

FAKULTNÍ ŠKOLA UNIVERZITY KARLOVY 

sídlo: Třebovle 108, 281 63 Třebovle

místo vzdělávání a poskytování služeb: Václavské náměstí 33, 280 02 Nová Ves I.

ZÁKLADNÍ ŠKOLA PROSPERITY působí od září 2016 v Nové Vsi I. u Kolína. Od roku 2020 je FAKULTNÍ ŠKOLOU PedF UK Praha. Jedná se o školu rodinného typu, která svou koncepci vzdělávání založila na čtyřech pilířích vzdělávání pro 21. století (Učit se poznávat - Učit se jednat - Učit se žít společně - Učit se být). Komplexnost, smysluplnost a charakteristiku vlastního působení vystihuje školní motto: "Vědomost a dovednost je pevná tehdy, pokud je spojená s prožitkem...", což znamená CESTU K životní PROSPERITĚ.

ZÁKLADNÍ ŠKOLA PROSPERITY fotografie

Škola nemá službu aktivní

ZÁKLADNÍ ŠKOLA PROSPERITY Václavské náměstí 33, Nová Ves I.Význam výběru správné školy pro vaše dítě

Výběr mateřské školy, základní školy a střední školy je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí, které rodiče musí učinit. Instituce jako je ZÁKLADNÍ ŠKOLA PROSPERITY tvoří základní kameny vzdělání a hrají klíčovou roli v utváření budoucnosti dítěte. Dítě zde stráví významnou část svého raného života, a proto je nesmírně důležité dbát na to, aby byla vybrána taková škola, která mu poskytne nejen kvalitní vzdělání, ale také bezpečné a podporující prostředí.

Mateřská škola: První krok do světa vzdělávání

Mateřská škola je první institucí, kde se dítě setkává se strukturovaným vzděláváním. Tato fáze je klíčová pro rozvoj sociálních dovedností, sebevědomí a základních akademických schopností. Důležité je, aby dítě chodilo do školy s radostí a nadšením. Vybírejte školu, která nabízí laskavé a podpůrné prostředí, kde se dítě může cítit bezpečně a šťastně.

Základní škola: Budování pevných základů

V základní škole dítě získává základní znalosti a dovednosti, které budou tvořit základ pro jeho další vzdělávací cestu. Je důležité, aby dítě bylo na škole spokojené a cítilo se tam dobře. Kvalitní učitelský sbor, moderní vybavení a pestrá nabídka mimoškolních aktivit mohou výrazně přispět k pozitivnímu zážitku ze školní docházky. Dbát na to, aby dítě nebylo vystaveno nadměrnému stresu, je klíčové pro jeho duševní pohodu a celkový rozvoj.

Střední škola: Výběr správného oboru

Po ukončení základní školy je čas na výběr střední školy a oboru, který bude dítě studovat. Tento výběr by měl být založen nejen na akademických výsledcích, ale také na zájmech a vášních dítěte. Studium oboru, který dítě baví, může být motivující a inspirující, což povede k lepším výsledkům a spokojenosti. Důležité je, aby dítě nebylo vystaveno nadměrnému stresu a cítilo se ve škole dobře.

Zaměření na duševní zdraví

V průběhu celého vzdělávacího procesu je nezbytné dbát na duševní zdraví dítěte. Dítě by nemělo navštěvovat školu, která by pro něj byla zdrojem nadměrného stresu nebo kde by se cítilo nešťastně. Podpora ze strany rodičů, učitelů a spolužáků může výrazně ovlivnit jeho školní zážitky a celkovou pohodu.

Šťastné školní roky

Doufáme, že jsme vám pomohli s výběrem té správné školy pro vaše dítě a přejeme mu, aby mělo ve vzdělání plno zdaru a užitých let. Věříme, že ZÁKLADNÍ ŠKOLA PROSPERITY by mohla být tou školou, na kterou bude vaše dítě v dobrém vzpomínat. Je důležité věnovat čas a energii do výběru správné školy, protože správná volba může zásadně ovlivnit budoucnost vašeho dítěte.

Nejsou tyto informace aktuální? Prosíme, dejte nám o tom vědět. Děkujeme

Přihlášení pro školy:

E-mail je nutné vyplnit správně
Zadejte heslo