Seznam škol ze všech krajů v České republice

Vyhledávač českých škol

Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s.

Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s.

  533x zobrazeno   Jídelna - výdejna

Informace o škole

IČO:26670828
Ulice a č.p.:Chodecká 1230
Město:Praha
PSČ:16900
Kraj:Hlavní město Praha

Kontaktní informace

Ředitel:Mgr. Karolína Vacková Pivoňková, DiS.
Dat.schránka:
Telefon:+420 778 461 891
E-mail:info@drackovaskolka.cz
Web:https://www.drackovaskolka.cz/

Popis školy

Jsme akreditovanou mateřskou školou v rejstříku škol a školských zařízení.

Nabízíme vzdělávání dětem ve věku 3-6 let, školku však mohou navštěvovat i děti mladší 18 měsíců.

Školka je zaměřena na kvalitní jazykové vzdělávání (4x týdně 4 hodiny s rodilým mluvčím) a sportovně-pohybovou výchovu (5x týdně na sportovištích zřizovatele školky).

Zřizovatelem školky je Beachclub Strahov, sportovní spolek, který výuku dětí zajišťuje v budově beachvolejbalového sportovního areálu. Areál je umístěn v  překrásném prostředí vlastní zahrady – 3000 m2, v klidné části Prahy 6 – Strahově. Děti zde využívají venkovní písková hřiště, fotbalové hřiště pro klecový fotbal s trávou 3. generace, celoroční bazén a saunu. V zahradě je mnoho herních prvků. Ve školce mají děti k dispozici vlastní gym 60m2 a rovněž jedinou pevnou sportovní halu s vyhřívaným pískem v ČR. Beachclub Strahov, který má bohaté dlouholeté zkušenosti s pohybovou výchovou dětí a mládeže, je pro vás garantem zájmu v péči o jejich celostní psycho-motorický rozvoj. Hlavním garantem vzdělávacího programu je MUDr. Vít Mařík, předseda Beachclubu Strahov.

V první řadě doporučujeme přijít se do naší školky osobně podívat. Váš první dojem je nejlepší recenze, kterou můžete dostat. Na prohlídce Vám zodpovíme veškeré Vaše případné dotazy a domluvíme se společně na termínu až dvou zkouškových dní, které Vám nabízíme zcela ZDARMA.

Fotografie školy