Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Městec Králové, T. G. Masaryka 4

Seznam českých škol

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Městec Králové, T. G. Masaryka 4 fotografie

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Městec Králové, T. G. Masaryka 4

  644x zobrazeno   Školní jídelna

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Městec Králové, T. G. Masaryka 4 se nachází na adrese T. G. Masaryka 4, Městec Králové.

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Městec Králové, T. G. Masaryka 4 přináší každý den něco nového a inspirativního, což je důležité na cestě k vzdělání a osobnímu rozvoji. Pro více informací můžete kontaktovat tuto školu na telefonním čísle 325 643 315 nebo přes e-mailovou adresu info@sossoumk.cz. Rovněž je možné navštívit školu na dni otevřených dveří, který je prováděn každoročně.

Informace o škole

IČO:00069574
Ulice a č.p.:T. G. Masaryka 4
Město:Městec Králové
PSČ:28903
Kraj:Středočeský kraj

Kontaktní informace

Ředitel:Mgr. Bc. Hana Podzimková
Dat.schránka:sztxkwu
Telefon:325 643 315
E-mail:info@sossoumk.cz
Web:http://www.sossoumk.cz

Popis školy

Jsme státní škola zřízená Krajským úřadem Středočeského kraje. Městec Králové je město nedaleko Poděbrad. Do města je velmi dobré autobusové i vlakové spojení. Škola se nachází v centru města. Žákům nabízíme řada učebních oborů sk. H a E. Žáci s výučním listem mohou pokračovat na naší škole v nástavbovém studiu. Odborný výcvik probíhá na odborných pracovištích školy. Stravování žáků je zajištěno ve školní jídelně. Nabízíme ubytování na domově mládeže.

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Městec Králové, T. G. Masaryka 4 fotografie

Škola nemá službu aktivní

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Městec Králové, T. G. Masaryka 4 T. G. Masaryka 4, Městec KrálovéVýznam výběru správné školy pro vaše dítě

Výběr mateřské školy, základní školy a střední školy je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí, které rodiče musí učinit. Instituce jako je Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Městec Králové, T. G. Masaryka 4 tvoří základní kameny vzdělání a hrají klíčovou roli v utváření budoucnosti dítěte. Dítě zde stráví významnou část svého raného života, a proto je nesmírně důležité dbát na to, aby byla vybrána taková škola, která mu poskytne nejen kvalitní vzdělání, ale také bezpečné a podporující prostředí.

Mateřská škola: První krok do světa vzdělávání

Mateřská škola je první institucí, kde se dítě setkává se strukturovaným vzděláváním. Tato fáze je klíčová pro rozvoj sociálních dovedností, sebevědomí a základních akademických schopností. Důležité je, aby dítě chodilo do školy s radostí a nadšením. Vybírejte školu, která nabízí laskavé a podpůrné prostředí, kde se dítě může cítit bezpečně a šťastně.

Základní škola: Budování pevných základů

V základní škole dítě získává základní znalosti a dovednosti, které budou tvořit základ pro jeho další vzdělávací cestu. Je důležité, aby dítě bylo na škole spokojené a cítilo se tam dobře. Kvalitní učitelský sbor, moderní vybavení a pestrá nabídka mimoškolních aktivit mohou výrazně přispět k pozitivnímu zážitku ze školní docházky. Dbát na to, aby dítě nebylo vystaveno nadměrnému stresu, je klíčové pro jeho duševní pohodu a celkový rozvoj.

Střední škola: Výběr správného oboru

Po ukončení základní školy je čas na výběr střední školy a oboru, který bude dítě studovat. Tento výběr by měl být založen nejen na akademických výsledcích, ale také na zájmech a vášních dítěte. Studium oboru, který dítě baví, může být motivující a inspirující, což povede k lepším výsledkům a spokojenosti. Důležité je, aby dítě nebylo vystaveno nadměrnému stresu a cítilo se ve škole dobře.

Zaměření na duševní zdraví

V průběhu celého vzdělávacího procesu je nezbytné dbát na duševní zdraví dítěte. Dítě by nemělo navštěvovat školu, která by pro něj byla zdrojem nadměrného stresu nebo kde by se cítilo nešťastně. Podpora ze strany rodičů, učitelů a spolužáků může výrazně ovlivnit jeho školní zážitky a celkovou pohodu.

Šťastné školní roky

Doufáme, že jsme vám pomohli s výběrem té správné školy pro vaše dítě a přejeme mu, aby mělo ve vzdělání plno zdaru a užitých let. Věříme, že Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Městec Králové, T. G. Masaryka 4 by mohla být tou školou, na kterou bude vaše dítě v dobrém vzpomínat. Je důležité věnovat čas a energii do výběru správné školy, protože správná volba může zásadně ovlivnit budoucnost vašeho dítěte.

Nejsou tyto informace aktuální? Prosíme, dejte nám o tom vědět. Děkujeme

Přihlášení pro školy:

E-mail je nutné vyplnit správně
Zadejte heslo